- ANA SAYFA - |   KURUMSAL - |   ÜRÜNLERİMİZ - |   SİPARİŞ VERİN - |   İLETİŞİM   -|   E-MAİL  -|   TARİFLER

 

Hakkımızda

 

Olhan Candan Pastaneleri ve Cafe 2007 yılında Sultangazi semtinde Pastacılık hizmetlerine başlamış 2008 yılında ikinci şubesini Sultangazi Cebeci de faaliyete geçirmiştir.

Pasta, kuru pasta, Unlu Mamuller ve çikolata çeşitleriyle mühitinde adından sıkça söz ettiren Candan Pastaneleri yeni şubelerinin açılışları içinde hazırlıklarını tamamlamış bulunmaktadır.

 

Üretimine kararlı bir şekilde devam eden müessese, Hammadde alımında titiz ve piyasada kendini kanıtlamış tedarikçilerle çalışmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu ürünlerdeki eşsiz lezzetle kendilerini adeta kanıtlama çabası içindedir. Pastane Mamülleri branjında üretimine adepte olan müessesemiz, müşterilerine sunduğu kalite ve lezzet değeriyle kısa zamanda hakettiği noktaya ulaşmıştır.

 

Pasta, kuru pasta, ekler, özel ürünler, poğaça, simit, açma gibi pastane mamüllerinden; madlen çikolata, Şemsiye çikolata hediyelik kutu gibi bayramların vazgeçilmez geleneksel lezzetlerinide geniş ürün yelpazesine eklemiştir. Candan Pastaneleri, dinamik kadrosu ve Yeniliklere açık tekniksel ve teknolojik altyapısı ile Pastacılık Sektörünün seçkin müesseselerinden den biridir.

 

Olhan Candan Pastaneleri ve Cafe yetkilileri sizleri müesseselerine davet eder sitelerini ziyaretiniz için teşekkür ederler.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ilkelerden biridir. Olhan Candan Pastaneleri ve Cafe en kısa sürede kaliteli hizmet ile en iyi ün'e sahip olmuştur.

Vizyon

Pasta çeşitlerinde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler ve kaliteli damak tadı uyumuna en iyi şekilde hitap ediyoruz. Toplum, çevre bakımından duyarlı disiplinliğe sahibiz.

 

Misyon

Pastane ve Cafe sektöründe güncel damak tatlarımız ile piyasa genelinden daha maliyetli daha lezzetli tadları siz sayın müşterilerinize en sunmaktayız. Rekabetçiliği tadında bırakarak, verimliliği ürün ve çalışan kalitemiz ile Türkiye geneline beklenen lezzetleri sunuyoruz.

Kalite Politikamız

Günümüz teknolojisi ilerledikçe Olhan Candan Pastaneleri ve Cafe artarak büyüyen rekabetcilik ve erişilen kalite seviyesi tercih edilebilirliğinin en önemli unsurlarından biri olarak ortaya çıkmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden bir hizmet, kalite politikamız var olmaktadır. 

 

 

Olhan Candan Pastaneleri ve Cafe

Tüm Hakları Saklıdır.